Społeczna Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

Decyzja o stypendium

Szanowni Studenci !!!,
Od dnia 28.11.2022r. (poniedziałek) do 11.12.2022r. (niedziela) w dziekanacie można odebrać decyzję o przyznanym, bądź nieprzyznanym stypendium. Informacje nie będą udzielane telefonicznie ani e-mailowo.

Studenci, którzy składali wniosek o stypendium na rok akademicki 2022/2023, proszeni są o zgłoszenie się do dziekanatu w celu podpisania decyzji oraz złożenia dokumentu dotyczącego sposobu płatności (plik do pobrania) i oświadczenia o prawie zrzeczenia się do odwołania, co umożliwi szybszą wypłatę stypendium (plik do pobrania). Bardzo prosimy o przychodzenie z wypełnionymi drukami.

Studenci, którzy składali wniosek o stypendium dla osób niepełnosprawnych, w przypadku otrzymania nowego orzeczenia, proszeni są o niezwłoczne dostarczenie aktualnego dokumentu.

dokumenty   Sposób płatności 2022-2023 [pobierz]


dokumenty   Oświadczenie o zrzeczeniu się prawa do odwołania [pobierz]


Oferta łączona z SAN Łódź

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (w zakresie: logistyki, zarządzania, rachunkowości i finansów, administracji, psychologii zarządzania, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego), kierunkach społeczno-humanistycznych (pedagogika, zdrowie publiczne, bezpieczeństwo narodowe). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!