Społeczna Akademia Nauk
Clark University
Polska Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

Masz problem z zalogowaniem ?
×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

Szczecinek
Społeczna Akademia Nauk
Filia w Szczecinku

78-400 Szczecinek, ul. Artyleryjska 9
telefon stacjonarny - (94) 72 20 360
telefon komórkowy - 608 017 300

email: szczecinek@san.edu.pl

Interesantów prosimy o umówienie wizyty telefonicznie lub e-mailowo.


Szanowni Państwo,
zgodnie z Zarządzeniem nr 1 Rektora z dn. 21 maja 2020 r. w sprawie zasad funkcjonowania Społecznej Akademii Nauk od dnia 25 maja 2020 r. do 30 września 2020 r., informujemy, że zaleca się procesowanie spraw w działach administracyjnych z wykorzystaniem drogi elektronicznej (e-maile, skany) lub za pomocą kontaktów telefonicznych. Korespondencja w formie papierowej powinna zostać ograniczona do niezbędnego minimum.

Jeżeli sprawa wymaga pojawienia się interesanta w jednym z działów administracyjnych SAN, prosimy o zapoznanie się z poniższymi ogólnymi zasadami przyjmowania interesantów w budynkach uczelni.

Dla uniknięcia kolejek i gromadzenia się interesantów w budynkach, wymaga się, aby interesanci (studenci, absolwenci, kandydaci na studia, itp.) uprzednio umawiali się telefonicznie, mailowo lub poprzez zdalny system kolejkowy (usługa Bookings Microsoft Office), na wizytę w działach administracyjnych uczelni. Informację o sposobie umawiania się do konkretnego działu znajdziesz w zakładce Kontakt.

Podania    Zasady przyjmowania interesantów w budynkach SAN [pobierz]


Godziny pracy Dziekanatu W trakcie zjazdów
Poniedziałek 8:00 - 15.00 Sobota 8:00 - 13:00
Wtorek 8:00 - 15:00 Niedziela 8:00 - 13:00
Środa 8:00 - 15:00  
Czwartek 10:00 - 17:00 (w okresie lipiec - wrzesień)    
Piątek 8:00 - 15:00    

Oferta łączona z SAN Łódź

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunkach ekonomicznych (w zakresie: logistyki, zarządzania, rachunkowości i finansów, administracji, psychologii zarządzania, bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego), kierunkach społeczno-humanistycznych (pedagogika, zdrowie publiczne, bezpieczeństwo narodowe). Społeczna Akademia Nauk w swojej ofercie, ma nie tylko studia po polsku, ale również studia po angielsku. Studia po angielsku prowadzone są między innymi na takich kierunkach jak: Master of Science in Information Technology, Master of Science in Professional Communication czy Filologia angielska & Master of Science in Professional Communication. Społeczna Akademia Nauk umożliwia także studiowanie elitarnego kierunku MBA (Master of Business Administration). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!